خانه / کاشت مو / آشنایی با کاشت مو به روش FUE و طریقه انجام کاشت مو FUE 
کاشت مو
کاشت مو

آشنایی با کاشت مو به روش FUE و طریقه انجام کاشت مو FUE 

طریقه انجام کاشت مو FUE 

در روش رایج و سنتی FUT شخص کاندید کاشت مو تجربه ای طولانی همراه با درد و عوارض را تجربه می کرد و پس از انجام این عمل کاشت مو، بجا ماندن “اسکار” و یا همان بجا ماندن محل برداشت در پشت سر بیمار را شاهد بودیم  و در قسمت برداشت شده ظاهر نامناسبی را بجا می گذاشت.

از دیگر مزیت های این تکنیک کاشت مو می توان به تراکم بالا، انجام سریع کاشت مو، بجا نماندن خط اسکار پشت سر فرد و نداشتن هر گونه درد و عوارض بعد از عمل، اشاره کرد.

همچنین با تکنیکFUT  می توانیم تعداد بیشتری گرفت را از ناحیه پشت سر برداشت کنیم.

 این تکنیک برای کسانی که بانک موی کمی دارند و وسعت ریزش زیادی دارند، بسیار مناسب و ایده آل می باشد.

لازم بذکر است با ترکیب این دو تکنیک تراکمی بالا و خط رویشی بسیار طبیعی را شاهد هستیم و با پیشرفت علم کاشت مو و تشخیص پزشک معالج دیگر افرادی با بانک موی کم و نازک نیز می توانند موهایی پر پشت و طبیعی داشته باشند.

در این روش ما می توانیم از ۲ الی ۳ هزار گرفت که بطور میانگین معادل ۹۰۰۰ تار مو است، را برداشت کنیم  که در صورت نیاز می توانیم با ترکیب روش هایFUE  وSUT  به تراکمی در حدود ۱۴۰۰۰ تار مو برسیم.

ولی در این تکنیک جدیدFUE  دیگر شاهد این نوع عوارض نیستیم چرا که شخص کاندید پیوند مو، تجربه ای بدون درد و بدون بجا ماندن اسکار و تورم را در محیطی آرام تجربه می کند و علت برتری این تکنیک با روش FUT برداشت لایه رویی پوست سر که با ظرافت بسیار بالایی توسط تیم مجرب و متخصص این مرکز از پشت سر فرد برداشت می شود، بطوری که هیچ گونه آسیبی به پوست، گوشت، عصب ها وبه اصطلاح پزشکی ناحیه گالا نمی رساند.

تکنیکFUE   یا همان کاشت مو به روش Follicular Unit Extraction چیست؟

روش کاشت موی FUE یکی از تکنیک های  بروز و جدید کاشت مو حال حاضر در کشورهای پیشرفته می باشد. به نوعی می توان گفت که این تکنیک تکامل یافته روش قدیمی و سنتی FUT است.

مطلب پیشنهادی

کاشت مو

آشنایی با کاشت مو و روش FUG

کاشت مو چیست ؟ کاشت مو به برداشت مو از پشت سر (بانک مو) و …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *