خانه / کاشت مو / روش کاشت مو به روش SUT سریع تر و دقیق تر
کاشت مو
کاشت مو

روش کاشت مو به روش SUT سریع تر و دقیق تر

این تکنیک جدیدترین و بروزترین روش کاشت موی سر و پیوند مو در دنیا می باشد و در این تکنیک برتر کاشت مو دیگر همانند روش های رایج و سنتی نیازی به برش و جراحی و بجا ماندن اسکار و یا درد و تحمل زمان طولانی دوره نقاهت وغیره… وجود ندارد. علت برتری کاشت مو به روش SUT نسبت به سایر روش های رایج، برداشت سریع و دقیق گرفتها است که زیر نظر مجرب ترین تیم دوره دیده و باتجربه کاشت مو انجام می شود و پس از آن نگهداری گرفتهای برداشته شده و سلامت آنها تا مرحله کاشت و انجام اسلیفت های بسیار ظریف کاشت گرفت ها که به فاصله زیر یک میلی متر انجام می شوند. اینها برخی از مزایای این تکنیک نسبت به سایر روش های کاشت مو می باشد.

علاوه بر این رکورد برداشت و پیوند مو تا  ۱۴۰۰۰ هزار تار موی واقعی، که ۳ برابر بیشتر از روشهای معمول است را انجام داده ایم. همانگونه که در عکس های مراجعین پیشین که در صفحه ی گالری تصاویر مشاهده می کنید، در این شیوه به روز و جدید می توان شاهد تراکم بسیار بالا و خط رویش کاملا طبیعی باشید، تا جایی که هیچ فردی نمی تواند از پیوند موهای شما با خبر شود.

کاشت مو
کاشت مو

 

در این تکنیک دیگر مانند روش های کاشت موی سنتیFIT  و FUT نیازی به جلسات متعدد پشت سر هم، طولانی شدن مدت زمان برداشت و کاشت مو و همچنین شاهد خستگی بیمار نخواهیم بود.

از سایر مزایای کاشت مو به روشSUT  می توان به انجام طراحی خط رویش یا Hair line به وسیله تیم مجرب کاشت مو هماهنگ با مدل دلخواهی که شخص مد نظر دارد اشاره کرد. علاوه بر این مشاهده موهای کاشته شده پس از کاشت موی طبیعی که به اندازه نیم الی یک سانتی متر است، در همان روز اول کاشت با تراکم بسیار بالا در یک جلسه را می توان از دیگر مزایای این روش نام برد.

در تکنیک کاشت مو به روش SUT هیچ مویی هدر نخواهد رفت و از بین رفتن فولیکول های برداشت شده به صفر خواهد رسید. در طی این فرآیند به مقدار تراکم بانک موی فرد بیشترین برداشت گرفت ها را شاهد می باشیم و با فریز کردن فولیکول های مو، همه گرفت های برداشت شده سالم خواهد ماند. البته این کار توسط تیم مجرب کاشت مو با دقت بالا و بسیار ظریف در محل مورد نظر پیوند داده خواهد شد. پس از انجام عمل کاشت مو به وسیله مرکز موی رنسانس ، تحریک و تقویت فوق العاده سریع مو و رشد و زخیم شدن دوباره موهای قبلی فرد را شاهد خواهیم بود.

تکنیک کاشت مو با روشSUT بهترین و اثر گذارترین شیوه برای پیوند موی طبیعی در حال حاضر است و اندازه تراکم لازم و مورد نیاز توضیح داده شده توسط این مرکز با نرم افزارها و برنامه های مخصوص به بیمار نشان داده می شود. شما می توانید در قسمت گالری تصاویر عکس هایی از قبل و بعد کاشت موی مراجعه کنندگان این مرکز را ببینید و تفاوت این شیوه  نوین را با سایر مدل های رایج کاشت مقایسه کنید و پس از بررسی، این تحول را در کاشت موی زنده و قابل رشد به صورت کامل تجربه کنید.

چه نوع دستگاه کاشت مویی برای افراد مناسب است؟

هم اکنون ۹۹ درصد از مراکز کاشت مو به خاطر نداشتن تجربه کافی و نداشتن تخصص و مدارک لازم در این زمینه و علاوه بر این عدم استفاده از دستگاه های پیشرفته و بروز دنیا نمی توانند شیوه های جدید رادر ایران بصورت سخت افزاری ارائه دهند. از این رو به این نکات مهم در زمینه دستگاه کاشت مو، لطفا توجه داشته باشید: 

یکی از دستگاه های کاشت موSafer  می باشد که آسیب زیادی در برداشت و در کاشت مو به گرفتها می زند و  عوارض جبران ناپذیری خواهد داشت.

اما روش کاشت مو SUT روشی کاملا جدید و نوین است که از ابزار بسیار پیشرفته و بروز دنیا در تمامی مراحل انجام پیوند موی طبیعی بهره می گیرد.

متاسفانه امروزه شاهد تبلیغات بسیار زیادی درمورد کاشت مو هستیم که تعداد زیادی از این مراکز کاشت مو تجربه کافی در این امر را ندارند و فاقد افراد متخصص، دستگاهای لازم و مجهز، استریل و مجوزهای قانونی هستند. با توجه به این نکات می بایست دقت بسیار زیادی در این مورد شود زیرا برداشت غیر حرفه ای از بانک مو، خسارات زیادی را برای شما متحمل می کند وجبران آن بسیار مشکل است.

دستگاه هولدرهای دستی بردارنده فولیکول مو (Fit) که در اکثر مراکز کاشت مو استفاده می شود و باعث به جا ماندن حفره های کاشته شده که به اصطلاح پوست پرتقالی گفته می شود و در نهایت تراکم کم موهای کاشته شده را به دنبال خواهد داشت.

بطور خلاصه می توان گفت که مزایای کاشت مو به روش SUT عبارتند از:

– استفاده بهینه از تمام گرفت های استخراج شده جهت کاشت.

– انجام عمل در یک جلسه.

– علاوه بر ریزش موی سر جهت درمان ریزش ابرو هم می تواند مورد استفاده قرار گیرد.

– عدم نیاز به بستری شدن پس از عمل و استراحت کوتاه مدت (در حد چند ساعت) پس از عمل.

– عدم نیاز به بخیه، بی هوشی، نداشتن درد و خونریزی.

– دقت بالا و نتایج ماندگار و کاملا طبیعی عمل.

– استفاده از دستگاههای مجهز و پیشرفته بجای استفاده از دست.

– بهترین و جدیدترین روش درمان ریزش موی سر و طاسی است.

 بعد از کاشت مو افراد چه نکاتی را باید رعایت کنند؟

پس از انجام کاشت مو SUT در دو تا سه هفته اول از ورزشهای سنگین پرهیز کنید و شستشوی ناحیه کاشته شده تا دوهفته اول می بایست بسیار آرام صورت گیرد. پس از این دوره دیگر نیازی به مراقبت خاص نخواهید داشت و مو‌ها به صورت کامل رشد پیدا می‌کند، به طوری که حتی پس از رشد کامل همانند گذشته  موهای فرد قابل اصلاح می باشند.

معمولا در یک جلسه کاشت مو چند تار مو می‌توان کاشت؟

هر اندازه میزان تراکم موهای پشت سر فرد بیشتر باشد، تعداد واحدهای فولیکول مو نیز به همان اندازه بیشتر خواهد شد. امکان دارد مویی که از پشت سر برداشته می‌شود، به صورت تک دانه و یا چند دانه‌ای باشد.

برای مثال: اگر از شخصی هزار تار مو برداشت کنیم، به همان تعداد برداشت شده می‌توان مو در ناحیه ای که دچار ریزش مو شده، کاشت. اما اگر موهای فرد به صورت چهارتایی باشد به ۴ هزار تار مو ارتقا خواهد یافت که این حالت به نوع مو هر فرد بستگی دارد و در هر شخص متفاوت خواهد بود. به طور کلی با روش های رایج امروزی (FIT) و(FUT)  در ۳ روز پیاپی بیشتر از ۶ تا ۷ هزار تارمو  برای متقاضی نمی توان کاشت.

یکی دیگر از مشکلات این روش های رایج سنتی بودن آن می باشد. علاوه بر این در این روش ها زیاد شدن جلسات کاشت بیمار را خسته می کند و در نهایت تراکم پایین موهای کاشته شده را شاهد خواهیم بود. ولی با تکنیک کاشت مو SUT فرد کاندید شده برای این روش پیوند مو می تواند تجربه ای بدون هیچگونه درد و یا خستگی تجربه کرده و تراکمی بسیار بالا را با ظاهری کاملا طبیعی شاهد خواهیم بود.

آیا تکنیک کاشت مویSUT  همان تکنیکSAFER  است؟

خیر، بسیاری از افراد این اشتباه را که تکنیک (SUT) مانند روش Safer است خواهد کرد که به هیچ عنوان تکنیک (SUT) را نمی توان با دیگر تکنیک ها از جمله SAFER که با دستگاه های غیر استاندارد  به انجام کاشت مو می پردازند یکی و برابر دانست. مشکلات بسیاری در تکنیک Safer وجود دارد که از جمله این مشکلات می توان به استریل نبودن دستگاه، کاشت عروسکی مو و در نهایت تراکم کم آن برای فرد متقاضی کاشت مو، اشاره کرد. 

در روش (SUT) همه وسایل و ابزار استاندارد می باشد و به صورت یکبار مصرف است و دارای هیچ گونه عوارضی نمی باشد. این روش به صورت فوق استریل انجام می شود.

در پایان برای متقاضیان پیوند موی طبیعی چه پیشنهادی دارید؟

متقاضایان پیوند مو می بایست تحت نظر متخصصان مجرب و در مراکز دارای مجوز وزارت بهداشت و درمان این عمل را انجام دهند، تا هر گونه عوارض پس از عمل را به صفر برسانند. همچنین باید به مراکز کاشت مویی رجوع کنند که سابقه پیوند موفقیت‌ آمیز زیادی داشته‌ باشد.

مطلب پیشنهادی

کاشت مو

آشنایی با کاشت مو به روش BHT

یکی از روش های دیگر کاشت مو، کاشت مو به روش BHT (مخفف Body hair …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *